AIRTECH®
PROJEKCE • KONSTRUKCE • ENGINEERING
Vážení přátelé,

           vítáme Vás u nás, na našich stránkách. Dovolte nám, abychom se představili.
           Firma AIRTECH vznikla na podzim roku 1990 jako projekční firma se zaměřením na průmyslovou vzduchotechniku a klimatizaci. Její zaměření bylo určeno zkušenostmi lidí, kteří stáli u začátků působení firmy AIRTECH. Všichni měli dlouholeté zkušenosti z problematiky techniky prostředí v různých průmyslových oborech, které získali při projekční a realizační práci především v podniku ŠKODA.
           V krátkém čase po založení firmy začalo její rozšiřování přijímáním dalších projektantů vzduchotechniky, vytápění a technologických procesů. Projektová činnost firmy v oblasti vzduchotechniky a klimatizace byla rozšířena do všech oblastí dle potřeb rozvíjejícího se trhu.
           V současné době firma AIRTECH disponuje  12 specialisty projektanty vzduchotechniky, klimatizace a vytápění. Tím se stala jednou z největších firem ve svém oboru v České republice. Podpůrný tým se stará o to, aby všichni měli dokonalý servis pro svou práci a aby veškeré výstupy byly perfektní.
           100 % projekční činnosti je v současné době prováděno CAD systémem s nadstavbami pro všechny profese. Projekty se zpracovávají v  3D programu Revit®, který je speciálně určený pro informační model budovy BIM.
           Projekty jsou zpracovány buď ve specializaci, nebo kompletně, včetně všech navazujících profesí. Firma AIRTECH zpracovává též projekty technologie. Především v oborech, které souvisejí s ochranou ovzduší nebo  s problematikou techniky vnitřního prostředí.
           Od listopadu 2008 firma vlastní oprávnění Ministerstva průmyslu a obchodu ČR vypracovávat průkazy energetické náročnosti budov, provádět kontroly kotlů a rozvodů tepelné energie, provádět kontroly klimatizace .
           Další specializací naší firmy je provádění energetických hodnocení a  zpracování hlukových studií.
           V omezené míře provádí firma též dodavatelskou činnost. Většinou u akcí, kde je nutná rozsáhlejší inženýrská činnost v průběhu realizace a s tím související znalosti specielních zařízení klimatizace a vytápění - samozřejmě se všemi návaznostmi na zařízení měření a regulace.
           Od roku 1991 jsou činnosti firmy pod ochrannou známkou AIRTECH®.
           Roku 1997 byla firma transformována do společnosti                      AIRTECH GROUP s. r. o.
           V roce 2001 byla započata výstavba nových kancelářských prostor v Jiřinové ulici v Plzni, ve čtvrti Doubravka.
           Nyní sídlí firma v nových objektech v Jiřinové ulici v Plzni, kde má k dispozici dostatek moderního kancelářského prostoru včetně skladovacích prostor a garáží.
           Ředitelem firmy od jejího založení v roce 1990 až do současné doby je Ing. Josef Kubr.
Projekční kancelář
Projekční kancelář
Projekční kancelář
Projekční kancelář
Projekční kancelář
Projekční kancelář
Projekční kancelář
Projekční kancelář
Archiv
Archiv
VĚTRÁNÍ • VYTÁPĚNÍ • KLIMATIZACE • PRŮMYSLOVÁ VZDUCHOTECHNIKA
vítáme Vás
o firmě
projekce a realizace
firemní heslo
zkuste to s námi
kontakt
in English