AIRTECH®
PROJEKCE • KONSTRUKCE • ENGINEERING
A) PROJEKTOVÉ PRÁCE
Referenční listina obsahuje stavby, pro které zpracovávala firma AIRTECH GROUP s. r. o. projekty techniky prostředí (vzduchotechnika, vytápění, průmyslová vzduchotechnika, systémy průmyslového odsávání, klimatizace).
B) KOMPLEXNÍ DODÁVKY
Referenční listina obsahuje stavby, pro které firma AIRTECH GROUP s. r. o. realizovala komplexní dodávky včetně zpracování projektů na zařízení techniky prostředí (vzduchotechnika, vytápění, průmyslová vzduchotechnika, systémy průmyslového odsávání, klimatizace).
VĚTRÁNÍ • VYTÁPĚNÍ • KLIMATIZACE • PRŮMYSLOVÁ VZDUCHOTECHNIKA
C) PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY
Firma AIRTECH GROUP s. r. o. zpracovává průkazy energetické náročnosti budovy na základě zákona č. 406/ 2006 Sb. o hospodaření energií v platném znění.
D) KONTROLY KOTLŮ
Firma AIRTECH GROUP s. r. o. provádí kontroly kotlů a příslušných rozvodů tepelné energie dle Zákona č. 406/ 2006 Sb. o hospodaření energií v platném znění a dle vyhlášky č. 276/ 2007 Sb.
E) KONTROLY KLIMATIZACE
Firma AIRTECH GROUP s. r. o. provádí kontroly klimatizačních systémů dle Zákona č. 406/ 2006 Sb. o hospodaření energií v platném znění a dle vyhlášky č. 277/ 2007 Sb.
F) DOTAČNÍ PROGRAM "ZELENÁ ÚSPORÁM"
Firma AIRTECH GROUP s. r. o. zpracovává některé z potřebných podkladů pro získání dotace z dotačního programu „ZELENÁ ÚSPORÁM“.
AIRTECH GROUP s. r. o. v Seznamu odborných dodavatelů
Výrobky, pro které byl AIRTECH GROUP s. r. o. proškolen jako dodavatel
E) KONTROLY KLIMATIZACE
Firma AIRTECH GROUP s. r. o. provádí kontroly klimatizačních systémů dle Zákona č. 406/ 2006 Sb. o hospodaření energií v platném znění a dle vyhlášky č. 277/ 2007 Sb.
F) ENERGETICKÁ HODNOCENÍ, HLUKOVÉ STUDIE, VÝPOČTY OSVĚTLENÍ
Firma AIRTECH GROUP s. r. o. provádí energetická hodnocení, zpracovává hlukové studie a provádí výpočty osvětlení.
vítáme Vás
o firmě
projekce a realizace
firemní heslo
zkuste to s námi
kontakt
in English